Konkurs! Wygraj sprzęt od Russell Hobbs i trening z Ewą Chodakowską!


Kochani razem z firmą Russell Hobbs mamy dla Was konkurs! Słyszeliście o akcji "Podziel się miłością do zdrowego jedzenia"? Możecie wygrać w niej genialny sprzęt, między innymi Nutriboost, który recenzowałam ostatnio na blogu oraz trening z samą Ewą Chodakowską! Po szczegóły odsyłam Was na stronę Russell Hobbs, a na zachętę mam dla Was małą zabawę... :)Na czym polega mój konkurs?

  • Pod tym postem, lub pod postem konkursowym na moim Fanpage'u na Facebooku lub na Instagramie z dopiskiem #fitjestgitkonkurs dodaj zdjęcie swojego ulubionego zdrowego dania. Nie musi być to przepis z mojego bloga, wręcz przeciwnie, liczę na Waszą kreatywność! 
  • Autorzy najbardziej smakowicie wyglądających dań zostaną obdarowani zestawami cudnych butelek i słoiczków z uchem (mam dla Was aż 6 takich zestawów po 2 nagrody w paczce)! 
  • Ponadto zachęcam Was do przesłania zdjęć do głównego konkursu, w którym co tydzień do wygrania sprzęt kuchenny od Russell Hobbs i trening z Ewą Chodakowską.


Na czym polega główny konkurs?

  • Opis całej akcji oraz regulamin konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie Russell Hobbs.Do kiedy trwa konkurs?

  • Zdjęcia możecie wysyłać od dzisiaj, 23.05 aż do poniedziałku 06.06 do godziny 18:00.
  • Wyniki zostaną ogłoszone 07.06 na moim Fanpage'u na Facebooku oraz Instagramie. Jeśli zobaczysz swoje imię i nazwisko/nazwę użytkownika na liście laureatów, masz 3 dni na podesłanie mi danych do wysyłki.


To co, wszystko jasne? Podziel się miłością do zdrowego jedzenia i pokaż mi swój przepis na pyszną, zdrową i fotogeniczną przekąskę :) Powodzenia!

Podziel się:

0 komentarze