Recenzja batonów Zmiany Zmiany


Baton, który wspomaga metabolizm, dodaje energii, zawiera antyoksydanty, witaminy i minerały? Tak, to możliwe :) Zapraszam na recenzję batonów firmy Zmiany Zmiany!


Plusy
- Funkcjonalność - zdrowy baton to rozwiązanie idealne w sytuacji kryzysowej. Do zjedzenia w pracy, w podróży, na zajęciach, podczas przejażdżki rowerowej, przed czy po treningu - w każdej z tych sytuacji sprawdzi się doskonale! 
- Skład - dosłownie kilka składników, takich jak orzechy, daktyle, superfoods, za to żadnych utwardzaczy, konserwantów, syropu glukozowo-fruktozowego i innych świństw
- Wielkość - nadaje się na drobną przekąskę, którą upchniemy nawet w najmniejszej torebce :) Średnia kaloryczność 
- Wygląd - zbita konsystencja, idealne prostokąty, bardzo estetyczne
- Wegańskie i bezglutenowe

Przejdźmy zatem do walorów smakowych! 
Jakie batony mamy do wyboru?


Przetestowałam wszystkie, a oto moja subiektywna opinia :)

Pyszny! Urwis jabłkowy - delikatna słodycz jabłka, rodzynek i daktyli. W prostocie siła, to mój faworyt! I tylko 142 kcal w 40g :) B: 2,7g, W: 23,8g, T: 5,4g

Kosmos to baton, dzięki któremu pokochałam batony Zmiany Zmiany :) Pierwsze podejście i kosmos dla podniebienia gwarantowany!
W 69g: 253 kcal, B: 6,4g, W: 38,2g, T: 11,4g

Smaczny, ale ja nie czuję w nim dominującej nuty kokosa, na którą szczerze liczyłam. Mały minus za to, bo poza tym jest pycha :)
W 69g: 277kcal, B: 5,8g, W: 36,1g, T: 14,8g

Pyszny, słodki banan, czyli moje osobiste miejsce 3! Na początku myślałam, że Urwisy nie przypadną mi do gustu, a zdominowały towarzystwo :)
W 40 g: 157kcal, B: 2,8g, W: 25,9g, T: 6,1g

Nazwa kusząca, smak - dosyć przeciętny. Przeciętny, nie poczułam się znokautowana :(
W 69g: 267kcal, B: 7,4g, W: 37g, T: 12,5g

Moich kubków smakowych petarda nie podbiła. Smak malinowy zapowiadał się super, ale moim zdaniem nie skomponował się ze spiruliną. 
W 69g: 269 kcal, B: 7,5g, W: 45,3g, T: 8,2g

Każdy z nas ma inny gust, dlatego jestem mega ciekawa które batony jedliście i możecie polecić? :) A może nigdy nie jedliście jeszcze fit batonów? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?

Podziel się:

0 komentarze