Jak wybrać catering dietetyczny?


Praca, treningi, spotkania z przyjaciółmi, hobby... Ciężko to pogodzić z dbaniem o zdrową i zbilansowaną dietę, prawda? Dla wszystkich zabieganych osób z pomocą przychodzą firmy cateringowe. Kluczem do sukcesu jest wybrać ofertę na rynku tak, żeby cieszyć się doskonałym smakiem potraw i przy okazji nie zbankrutować. Tylko jak to zrobić?Ostatnio natknęłam się na bardzo fajną i pomocną stronę cateromarket.pl, dzięki której można wybrać catering doskonale pasujący do naszych potrzeb.


Na stronie głównej wybieramy kategorię, która od razu wyodrębni nam firmy zajmujące się dostarczaniem określonej żywności, np. bezglutenowej oraz miasto, w którym chcielibyśmy zamówić catering. 


Następny krok to określenie kaloryczności posiłków. W tym celu nie musimy udawać się do dietetyka, wystarczy podać swoją płeć, wzrost, wagę, aktywność fizyczną i wiek oraz cele dietetyczne, a system sam poda nam ile kalorii powinniśmy spożywać by osiągnąć upragnioną wagę.


I tyle, potem wystarczy przejrzeć opinie, porównać ceny i cieszyć się swoją nową, wygodną dietą :)


Korzystaliście już z jakiegoś cateringu? Jakie są Wasze odczucia? Ja już wyraziłam swoją opinię, teraz Wy dajcie znać na cateromarket.pl, oceńcie firmę i pomóżcie innym dokonać prawidłowego wyboru :) Dzisiaj Ty wystawiasz opinię, jutro sam skorzystasz z opinii innych! :) 

Podziel się:

0 komentarze